postheadericon Літо на галявині

Зустріч-знайомство з дітками, які вимушено переїхали з своїх рідних домівок і живуть поруч з нами. Дуже хочеться, щоб їм було затишно і тепло від наших зустрічей, а бібліотека стала цікавим місцем, де можна весело і креативно провести дозвілля.

Бібліотекарі потурбувалася про те, щоб вони могли користуватися усіма послугами книгозбірні, брати книжки додому, стати учасниками гуртків та читацьких об’єднань, різноманітних дозвіллєвих програмах та святкових акціях.

Ознайомили дітей з послугами, які надає бібліотека, діти взяли участь у вікторині “Швидко казку пригадай”, «Загадкові жарти». На бібліотечній галявині грали рухливі спортивні ігри.
Всі присутні отримали солодкі подарунки від Відділ культури і туризму Дубенської міської ради.