postheadericon 1 червня – День захисту дітей

До Дня захисту дітей до бібліотеки завітали учні Дубенський ліцей 5, 3 – Б класу (Сніжана Сухоплясова Свєта Потапчук).
Діти відправилися в “кругосвітнє плавання” по океану розваг. Зробили зупинуку на острові КАЗОК, Хитромудрих загадок, Зіркового автографу, на острові чайному змагалися у малюванні чайних пакетиків. Ще взяли участь у експромт-виставі “У тридев’ятому царстві”, грі-естафеті “Копійка гривню береже”. Всі діти брали активну участь у нашому веселому дійстві.
А на завершення заходу всі присутні отримали солодкі сюрпризи від Відділ культури і туризму Дубенської міської ради та начальника @Сергій Гавриленко.
Тож, хай буде мир у світі, хай всіх нас вітає привітне сонечко, хай цвіте на личках дітей радісна усмішка та дзвенить веселий дитячий сміх!!!
1  3  4  10   6