postheadericon Дитинство повинно бути щасливим

DSCN5388 DSCN5397 DSCN5409 DSCN5414

Ось і пришло літо сонцем  осяяне,  суницями присмачене, росами вмите , зустрічами з друзями  звеселене, відпочинком та  розвагами  начинене. І поспішає подарувати , вам юні друзі, три місяці літніх теплих днів, щоб  гарно відпочивати, засмагати   та прочитати  безліч  цікавих книжок.   1 червня  відзначається    Міжнародний день захисту дітей – день дитинства. Відсвяткувати свято до нас завітали  діти  з пришкільного табору  ” Джмелик”   2 -го  загону     “Капітошка”  .  Було весело   та пізнавально.   Діти  відправились  в подорож на “острів  розваг”. Побували  на островах  ” дитинства” , “українських символів” , “загадок”  , ” ігор” .   Учасники заходу   були дуже активними   і  веселими  і тому  всі  діти  отримали солодкі призи.

Протягом літа бібліотека чекає  юних читайликів  корисно  та весело відпочити  та взяти участь у акції “Літній BOOK” коктель.

Діти відображають своє читання на інтерактивній дошці.DSCN5423

• Кожен обирає стаканчик;
  • Підписує придуманим нікнеймом (імям);
  • Складає туди папірці із назвами книжок, які прочитав влітку, створюючи свій неповторний книжковий коктейль.

(Кожну книгу діти “захищають”, відповідаючи на питання).

• Переможцями стануть автори найбільшого міксу (за кількістю книг) серед 1-4 класів та 5-9 класів.

Вони будуть нагороджені подарунком-сюрпризом!

Наприкінці літа буде створено відео-альбом літнього читання, героями якого стануть учасники акції.

Поспішайте до бібліотеки насолодитися “книжковими смаколиками”!