postheadericon “Нові книжки читаєм залюбки!”

Бібліотекарі завітали в Дубенський ліцей № 5 у 2-А (Федюк Людмила Василівна) та 3-Б (Сніжана Сухоплясова) класи.

Учні познайомились з книгами для хлопчаків та дівчаток. Уважно слухали, ділились враженнями про прочитані книги, рекомендували одноліткам власні цікаві прочитані книги та пообіцяли, що неодмінно відвідають бібліотеку!
Діти сьомого року життя здатні осмислювати багато книжкових творів на рівні встановлення зв’язків між зовнішніми фактами. Вони починають проникати у внутрішній зміст твору, емоційний підтекст. Дітям віком 6 – 7 років потрібно поповнювати літературний багаж казками, продовжувати розвивати до них інтерес, розглядати малюнки та оформлення книг. Виховувати читача, здатного відчувати співчуття до героїв казки, ототожнювати себе з персонажем, виховувати почуття гумору, використовуючи смішні сюжети.
“Виховувати потрібно на добрих казках, без страшних подій, з хорошим фіналом”. Пише психологиня Інна Курило. ????
виставка  0  4