postheadericon В очікуванні мирної весни…

З початком підлого, повномаштабного вторгнення рф на територію нашої Держави усі звичні, буденні справи відійшли на другий план. Головне – оборона країни та Перемога над агресором.
Наші мужні воїни героїчно борються із рашистами на фронті, а ми за їх спинами надійно тримаємо тил.
Культура як соціально-розважальний аспект життя відійшла на другий план.
Але ми не байдикуємо.
Ми пекли булочки нашим воїнам. Збирали гроші на їх першочергові потреби. Ми піклувалися про тих, хто вимушено залишив власні домівки, намагаючись вберегти свої сім’ї від руйнівного “руського миру” – надавали їм гуманітарну допомогу. Завдяки героїзму українських захисників наше місто сьогодні засинає та прокидається у тиші. Працівники всієї мережі закладів культури громади плели маскувальні сітки, ярмаркували  для потреб ЗСУ.

Війна змінила усіх нас. Вона показала нам хто ми є – мужній, сильний, непереможний український народ. Велика нація борців за свободу і за краще майбутнє для своїх дітей.

всі сітки     сітки  одного