postheadericon Весь світ в дитячих долонях!

Під такою назвою в Дубенській міській бібліотеці для дітей ????????????????проведено свято до дня захисту дітей. На заход завітали учні Дубенський НВК “ЗНЗ-ДНЗ” 3-б класу, класний керівник Жанна Чеботарьова. Цікавий та емоційний заряд енергії отримали діти під час свята ????????????. Бібліотекарі підготувала цікаві розваги, конкурси, провели вікторину «З якої це казки, експромтом діти розіграли казку в ролях “Іван – царевич”????????????.
Всі учасники отримали сувенірну продукцію від Відділ культури і туризму Дубенської міської ради . Оскільки цей день співпадає з початком літніх канікул, то була створена особлива атмосфера для наших маленьких користувачів.
Для вихованців дитячого садочка Дубенського НВК “ЗНЗ-ДНЗ” члени гуртка “Книга і лялька” підготували лялькову виставу “Змій-Горинич втратив апетит” ????????????????????????про правила гігієни.
Тож, зі святом Вас, діти ! З першим днем літа та початком канікул!
Бажаємо Вам чудових літніх канікул, сонячної погоди, ????
холодного морозива,????цікавих книг, ????????????
бронзової засмаги ???? та незабутніх вражень!!!
всіі  3б  ігри  чайй