postheadericon Промоція читання від Українського інституту книги

У межах Програми поповнення фондів публічних бібліотек Дубенська міська бібліотека для дітей  отримала нові дитячі видання від Українського інституту книги (УІК). Український інститут книги робить велику працю: українська книжка стає доступною у бібліотеці і це якісні україномовні видання.

Чудові підбірки книг на будь-який смак і для різних категорій читачів дітей. Такі книги принесуть приємне задоволення  і дітям, і батькам.

УІК має мету – укомплектувати  фонди  бібліотек по всій Україні актуальними виданнями.

Книги, які отримала бібліотека, виключно видання  2019, 2020 і навіть 2021 років. На кожну книгу, за умовою співпраці, наклеюється спеціальна наліпка: «Ця книга у бібліотеці завдяки УІК».

Книги цікаві, з яскравими ілюстраціями. Є багато книжок для дітей з особливими потребами, з психології, з порадами для батьків, вчителів, література за шкільною програмою, екологічного напрямку…

Тож запрошуємо до бібліотеки!

Знаходьте книги з блакитними наліпками та поринайте у світ Української книги!!!

Бібліотекарі знайомлять учнів Дубенського НВК “ЗНЗ-ДНЗ” з новими книгами від УІК.

Нові книжки вже приємно шурхотять сторінками на полицях бібліотеки й з нетерпінням чекають на читачів!

оля  я  вітя наліпки  3-АА

3ааа 3 - б Чеботарьова ж.м. 3вввв 4-б виставка