postheadericon У барвах сонячного дитинства

Літо – найулюбленіша пора всіх дітей. Хтось мріє про відпочинок коло моря, дехто вирушить у захоплюючі подорожі. Але літній відпочинок – це не тільки сонце, свіже повітря та приємні враження, це ще й чудовий час для розширення кругозору та творчої уяви.
Для наших   юних друзів щороку  на початку літніх канікул ми оголошуємо про відкриття літніх читань в бібліотеці.

Усім книголюбам, протягом канікул пропонується цікаво повести час . Ми пропонуємо цікаві заходи: конкурси малюнків , літературно – розважальні години, зустрічі з письменниками які урізноманітнюють дозвілля, роблячи його одночасно і пізнавальним, і розважальним.

А для найменших наших читачів підготовлено розвиваючі мультфільми, відеопрезентації, віртуальні екскурсії.
Приходьте! Чекаємо вас у бібліотеці для дітей! Адже у книжок немає канікул! Читай, насолоджуйся та відпочивай!
З нетерпінням чекаємо на тебе, юний книголюбе!

DSCN2643 8O (48) 8O (3)