Archive for Квітень, 2012

postheadericon «Чорнобиль: трагедія: Продвиг: Пам’ять»

«Той, хто не знає свого минулого, не вартий майбутнього» (М. Рильський)

До 26 річниці Чорнобильської трагедії в гімназії № 2 з учнями 6 –Б класу, спільно з класним керівником Грановською оленою Петрівною проведено урок-реквієм «Чорнобиль: трагедія: Продвиг:  Пам’ять». Бібліотекар дитячої бібліотеки Страхарська Н. М. підготувала книжкову виставку «Чорнобильській дзвін б’є в наші серця». Учень 6-Б класу Крук Роман продекламував власний вірш присвячений Чорнобилю, діти переглянули художній фільм «За секунду до катастрофи»

 

 

postheadericon Всеукраїнський тиждень дитячого читання

В міській дитячій бібліотеці з 26 по 30 березня  пройшов Всеукраїнський тиждень дитячого читання. Це свято тих ,  хто творить книгу і тих,хто любить читати , це свято і письменників і видавців, бібліотекарів    і  читачів .Протягом тижня  в бібліотеці триватиме акція  “Прийди в бібліотеку   і запиши друга “. Під час акції запис до біліотеки  безкоштовний. Метою проведення тижня книги залучити до бібліотеки нових читачів.

На відкриття  тижня книги  в бібліотеку  завітала  Люба  Пшенична -відома Дубенська письменниця,  лауреат  літературної премії імені В.Поліщука, член Рівненської  обласної організації Національної спілки письменників України. Зустріч проходила у формі діалогу , поетеса  навчала дітей скоромовкам, лічилкам, Діти захоплено слухали і поезію, яка прозвучала  з вуст автора.

Читати далі »