Історія бібліотеки

postheadericon Історія бібліотеки

Міська дитяча бібліотека створена 8 серпня 1953 року в клубі “Ватутіна”. Засновником бібліотеки була  Момотюк  Галина Василівна,яка приїхала в місто Дубно за призначенням після закінчення Харківського державного бібліотечного інституту.

Кошти на відкриття бібліотеки були виділені Міською радою, а меблі виготовлені  Дубенською меблевою фабрикою.

Відкриття  бібліотеки відбулось  8 січня 1954 року. Це було приміщення  площею 30 кв.м., працював один відділ обслуговування—абонемент. В зв’язку з тим, що збільшувалась кількість читачів та збільшувався книжковий фонд, приміщення не відповідало  умовам праці, тож постало питання про будівництво нового приміщення. Відкриття нової бібліотеки  відбулося в 1960 році де і сьогодні бібліотека функціонує та зустрічає своїх читачів!

На всіх етапах свого розвитку бібліотека проводила роботу в тісному контакті зі школами та дитячими  садками мікрорайону.

На базі дитячої бібліотеки   в 1979 році було створено  клуб інтернаціональної дружби (“КІД”) спільно з школою № 8. Організовувались   зустрічі з делегаціями  з Болгарії, Німеччини, Польщі. Діти  вели переписку  зі своїми ровесниками з-за кордону. Читати далі »