Історія бібліотеки
В очікуванні мирної весни…
З початком підлого, повномаштабного вторгнення рф на територію нашої Держави усі звичні, буденні справи відійшли на другий план. Головне – оборона країни та Перемога над агресором.
Наші мужні воїни героїчно борються із рашистами на фронті, а ми за їх спинами надійно тримаємо тил.
Культура як соціально-розважальний аспект життя відійшла на другий план.
Але ми не байдикуємо.
Ми пекли булочки нашим воїнам. Збирали гроші на їх першочергові потреби. Ми піклувалися про тих, хто вимушено залишив власні домівки, намагаючись вберегти свої сім’ї від руйнівного “руського миру” – надавали їм гуманітарну допомогу. Завдяки героїзму українських захисників наше місто сьогодні засинає та прокидається у тиші. Працівники всієї мережі закладів культури громади плели маскувальні сітки, ярмаркували для потреб ЗСУ.
Війна змінила усіх нас. Вона показала нам хто ми є – мужній, сильний, непереможний український народ. Велика нація борців за свободу і за краще майбутнє для своїх дітей.
Міжнародний день дарування книг












Книга-чарівниця відкриває таємниці
Історія бібліотеки
Міська дитяча бібліотека створена 8 серпня 1953 року в клубі “Ватутіна”. Засновником бібліотеки була Момотюк Галина Василівна,яка приїхала в місто Дубно за призначенням після закінчення Харківського державного бібліотечного інституту.
Кошти на відкриття бібліотеки були виділені Міською радою, а меблі виготовлені Дубенською меблевою фабрикою.
Відкриття бібліотеки відбулось 8 січня 1954 року. Це було приміщення площею 30 кв.м., працював один відділ обслуговування—абонемент. В зв’язку з тим, що збільшувалась кількість читачів та збільшувався книжковий фонд, приміщення не відповідало умовам праці, тож постало питання про будівництво нового приміщення. Відкриття нової бібліотеки відбулося в 1963 році де і сьогодні бібліотека функціонує та зустрічає своїх читачів!
На всіх етапах свого розвитку бібліотека проводила роботу в тісному контакті зі школами та дитячими садками мікрорайону.
На базі дитячої бібліотеки в 1979 році було створено клуб інтернаціональної дружби (“КІД”) спільно з школою № 8. Організовувались зустрічі з делегаціями з Болгарії, Німеччини, Польщі. Діти вели переписку зі своїми ровесниками з-за кордону. Читати далі »