postheadericon Всеукраїнський тиждень дитячого читання

В міській дитячій бібліотеці з 26 по 30 березня  пройшов Всеукраїнський тиждень дитячого читання. Це свято тих ,  хто творить книгу і тих,хто любить читати , це свято і письменників і видавців, бібліотекарів    і  читачів .Протягом тижня  в бібліотеці триватиме акція  “Прийди в бібліотеку   і запиши друга “. Під час акції запис до біліотеки  безкоштовний. Метою проведення тижня книги залучити до бібліотеки нових читачів.

На відкриття  тижня книги  в бібліотеку  завітала  Люба  Пшенична -відома Дубенська письменниця,  лауреат  літературної премії імені В.Поліщука, член Рівненської  обласної організації Національної спілки письменників України. Зустріч проходила у формі діалогу , поетеса  навчала дітей скоромовкам, лічилкам, Діти захоплено слухали і поезію, яка прозвучала  з вуст автора.

Учні 6-7 класів  міських шкіл взяли участь у конкурсі ‘Найкращий читач-2012  року”. Приємно відмітити,що діти дуже гарно готувалися до конкурсу. Про свої улюблені книги  розповідали так, ніби самі  стали героями книг. Доповненням  були і малюнки , і вірші написані під враженням прочитаного.

Серед учнів 6 класів перемогу здобув учень гімназії №2  Крук Роман ,який презентував книгу  Пшимановського Я. ”Чотири танкісти і собака”.

Серед семикласників  перемогла  Боровська Анастасія  презентувала книгу  Ле Гуін Урсули “Чарівник Земномор’я” .

Презентаційний   вівторок  подарував дітям  зустріч з книгами   Романа Демчука. Відбулась заочна презентація  нової книги “Країна  казкомрій ‘’. Бібліотечні працівники  стараються розширити коло  читання дітей , поглиблювати їх читацькі інтереси , залучати до читання не примусово , а привабливо, цікаво , зробивши попередньо ‘’ рекламу ‘’ книзі.

Лялькова середа відкрила  світ книги інсценованим святом  ‘’Книжчині іменини’’ та ляльковою виставою ‘’Весняні пригоди    у лісі ‘’. Свято підготували члени  гуртка ‘’Книга і лялька ‘—-учні гімназії №2  Вахерова Яна, Савчук Настя, Шамрило Ніна, Бакулевия Юля та учні  НВК школа – сад: Андрухів Андрій та  Скрипкіна Аліна.

Лялькова вистава ‘’Весняні пригоди в лісі’’.

Мультиплікаційний четвер  присвячений творчості письменників ювілярів 2012року –Корнію Чуковському, Едуарду Успенському по книгах яких і зняті  відомі мультфільми ‘’Мийдодир’’, ‘’Пригоди в Простоквашено ‘’, ‘’Муха- Цокотуха ‘’, ‘’Крокодил Гена  і Чебурашка ‘’  та інші.

Творча  п’ятниця завершила  Тиждень книги в бібліотеці. Учні 5-6  класів гімназії №2 взяли участь в творчому  конкурсі ‘’Чарівна гама кольорів ’’. На конкурс було представлено 42 роботи , серед кращих малюнки Склейміної Ангеліни, Маляренко  Саші, Ніколайчук Каті .Вони і стали переможцями конкурсу.

Протягом тижня книги  активним учасникам свята були вручені заохочувальні призи , дитячі книжечки, солодощі.

Leave a Reply


чотири + = 13