postheadericon Добірка українських книжкових каналів

Нові класні канали з’являються щомісяця, а існуючі – ростуть, покращуються та розвиваються, тому не зайвим буде запостити свіжу, оновлену добірку.
Пройдіться по списку і попідписуйтеся, щоб мати в стрічці ще більше якісного книжкового контенту:
☕️ Крадійка книжок — цікаво про літературу: огляди, рецензії, книжкові роздуми та нетривіальні історії літературного світу.
???? Пломінь — про культурний фронт і розраду в літературі та філософії в часи найбільших випробувань.
❤️ in book we trust — з нами ви будете знати, що крутого почитати.
???? Непозбувний книгочитун — якісний авторський канал про книжки українською, новинки, акції та видавничі срачі.
???? Читай, kurwa, книжки — канал агресивної пропаганди читання. Тримай культурний фронт – читай книжки!
???? Література — найкращі цитати з книг, афоризми та вірші українською.
✨ Віршолюб — затишна місцина для вашого внутрішнього поета.
???? ВРАЖЕННЯ UA — відгуки на книги, новини, знижки, конкурси, розіграші та аукціони для ЗСУ.
???? Книжковий бункер — сміливий літературний блог. Про книги, авторів, книголюбів і про все дотичне.
???? Комірчина письменника — вправи, поради, добірки книг, жарти про письменників, корисна інформація про процес написання книг.
???? Читомо — професійне медіа про тренди й новини книговидання, розмови з письменниками, що служать у ЗСУ, і поради тільки якісних книжок.
???? Світ книг — найцікавіші анонси книжок, новини, знижки та меми.
???? Літературний тигр — теревенимо про книжки та літературний світ.
???? Меланчине життя і книжки — щиро про прочитане, навколокнижкове та іноді роботу в книгарні.
✍???? Кецик — про тексти для життя і для роботи. Копірайтинг, письменництво — всього по кецику.
???? Кляті переклади — тут розкажуть, чому Рейвенклов не Когтевран, а Плітка не Плотва.
???? Книжкове море — щоб не загубитися у морі дитячих і підліткових новинок, а ще про знижки на книжки.
⚡️ Книжкове буття — зі мною читатимеш більше! А ще знатимеш, чому та чи інша книжка популярна; як зняти ТікТок не під рос музику, а про книжки і мати 100К+.
???? Коли ми говоримо про книжки — редакторка жіночого медіа про літературне й навкололітературне.
????‍♀️ Книжкова Фея — фанатка Кінга, яка пише дитячі книжки. Різноманіття жанрів, книжкові жарти. Снобам вхід заборонено!
❤️‍???? Яна про Літературу — добірний контент про світ мистецтва художнього і публіцистичного слова.