postheadericon Екопроєкт “Дубкросінг.UA”

З нагоди Дня Землі  міська бібліотека для дітей приєдналась до екологічного марафону «Відновимо Планету  разом» та проєкту Дубкросінг.UA  отримавши  набір жолудів  для озеленення планети.

Основна мета проєкту Дубкросінг.UA – це збереження генофонду старовікових дубів шляхом розповсюдження та пророщування  їх жолудів з подальшою висадкою садженців.

Проєкт спрямований на підвищення екологічної свідомості  молодого покоління та збереження генофонду старовікових дерев дуба шляхом флеш-мобу з посадки жолудів у різних областях України.

Відомо, що один дуб дає кисню 11 людям.

Проєкт Дубкроссінг_UA об’єднав понад 500 учасників з 20 областей України. В рамках заходу вже висаджено  понад 800 жолудів дубів та надіслано 110 наборів для вирощування саджанців.

Ціле літо читачі бібліотеки доглядали садженці, загартовували їх.  Жолудята перетворилися  на маленькі дубочки. І на літературному святі «Творимо духовну Україну» урочисто були передані у Дубенський відділ освіти, для висадження біля навчальних закладів міста з нагоди відзначення 30-річниці  Незалежності України.

Нехай ці дубочки стануть пам’яттю для наступних поколінь та згадкою для маленьких читайликів!

фото плакат  жолуді  назар світлана   дубдубочки