postheadericon Екскурсії до бібліотеки

Екскурсія до бібліотеки – нові враження і нові друзі!????????
Вражень у маленьких читайликів, які вперше завітали до нашої бібліотеки, і справді вистачає. Адже яскравий книжковий світ здатен не лише навчити, а й здивувати, надихати на нові пригоди, на здійснення мрій.
Цього разу нашими екскурсантами стали маленькі школярики Дубенського НВК “ЗНЗ-ДНЗ” 1 – Г та 1 – А класів, які спеціально для цього пройшли чималий шлях. Та він того вартий! Розмаїття цікавих, яскравих книг та журналів, що неодмінно подарують купу нових вражень та допоможуть потрапити до чарівного світу принцес, фантастичних пригод та мандрів.
Ми ж радо зустріли дітлахів на порозі веселих літніх пригод!
1а оля  1а.чит  1ааа  1а  1г
Книга – це один з головних засобів навчання, розвитку та душевної насолоди. Учні Дубенський НВК “ЗНЗ-ДНЗ”
2 – Б класу, класний керівник Олена Тимощук та 2 – Г класу, кл. керівник Ірина Дужик вперше стали читачами бібліотеки. Дітлахів зустріла бібліотекар, яка розповіла про значення терміну бібліотека, познайомила дітей з правилами користування та поводження з книгою, тематичними полицями дитячого фонду. Особливе захоплення у дітей викликали книги пригодницької тематики, світу динозаврів та дитячі яскраві журнали.
Дуже багато цікавих пригод і подорожей чекає на вас у нашій бібліотеці.
Треба тільки взяти книжку з полиці, зручно сісти за стіл і почитати.????????????
2б   2гг  2бб