postheadericon Зустріч з фахівцями Інклюзивно – ресурсного центру

Для забезпечення рівного доступу до якісної освіти за найкращими світовими стандартами у школах впроваджують рівні підтримки відповідно до індивідуальних потреб та можливостей учнів з особливими освітніми потребами.

10 березня 2023 року на базі КУ «Інклюзивно – ресурсний центр» Дубенської міської ради спільно з КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Дубенської міської ради була проведена робоча зустріч з фахівцями ІРЦ та педагогами інклюзивних класів Вербської, Дубенської, Мирогощанської, Повчанської, Смизької, Тараканівської територіальних громад на тему «Інклюзія від «А» до «Я».
Катерина БРАТАСЮК, консультант КУ «ЦПРПП», розповіла про нормативно-правову базу та ефективність взаємодії педагогів (учителів та асистентів вчителів) .
Директор ІРЦ, Вікторія ДМИТРІЄВА, ознайомила колег із діяльністю та основними завданнями інклюзивно-ресурсного центру.
Психолог Алла ГЛАДИН виступила з теми «Комплексна психолого-педагогічна оцінка розвитку особи» та надала рекомендації педагогам ЗО щодо роботи з висновками ІРЦ.
Фахівець ІРЦ Тетяна ЛОТИШ допомогла педагогам поринути у фізіологію навчальної діяльності, застосовуючи наочні приклади, які кожен зміг «пропустити» через себе.
Завідуюча міською бібліотекою для дітей, Ольга КОРНІЙЧУК, презентувала літературу щодо роботи з дітьми з ООП, для використання як педагогів так і батьків здобувачів освіти.
Дякуємо колективу ІРЦ за високий професіоналізм та бажання ділитись досвідом з колегами, а учасникам за активність!
ІРЦ

Leave a Reply


сім × = 63